• bilgi@tanitkazan.com
  • 05342239091

CONMACH MAKİNE SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
784 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Mehmet
  • ADRES: Cumhurriyet Mahallesi, Ali Osman Çelebi Blv. No: 105, 59850 Çorlu Tekirdağ
  • TELEFON: 0 (544) 468 7549
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 18:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

İnşaat sektörüne hizmet vermek ve taleplerini karşılamak için kurulan CONMACH MAKİNA, müşterilerine Beton Parke Makinesi, Beton Briket Makinesi, Mobil Beton Santral, Sabit Beton Santral, Beton Boru Makinesi, Taban ve Baca Makinesi ile bu makinelerin kalıp, yedek parça ve diğer aksamlarını hizmetini verir. İhracatını yaptığı ürünleri, kalite ve uygun fiyat içeriği ile sunar.

Müşterilerimize özgü tasarımlar makine mühendislerimiz tarafından proje edilir. Firmamız satış sonrası süresiz teknik destek verir. İhraç edilen makinenin montaj ve kurulumu konusunda uzman, deneyim sahibi teknisyen ve mühendisler tarafından yapılır. Satış sonrası hizmet CONMACH MAKİNA,’ nın olmazsa olmazıdır. Bu sebeple firmamız bünyesinde hizmet veren satış sonrası departman birimi mevcuttur.

Beton Briket Makinesi, Beton Parke Makinesi, Beton Boru Makinesi, Beton Taban Makinesi, Beton Baca Makinesi, Sabit Beton Santrali, Kompakt Beton Santrali ve Mobil Beton Santrali “satış sonrası departman birimi” tarafından 7 x24 hizmet alır. Hizmet verdiğimiz ürünler geniş bir referans ağı ile ihraç edilir. İmalatını yapıp ihraç ettiğimiz bu makine çeşitlerimiz CONMACH MAKİNA, güvencesi ile talep edilen saatlik üretim kapasitesine göre farklılık gösterir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.