• bilgi@tanitkazan.com
  • 05342239091

HAKKIMIZDA

Tanıt kazan sistemi çok basittir. Kullanıcılar için düşünülmüş geniş kapsamlı bur tanıtım sitesidir. Peki, bu sitenin kapsamı nelerdir? Tanitkazan.com da tanıtacağınız herhangi bir şey Google de bizim sayemizde üst sıralarda çıkacaktır ve sizde yine bu sayede tıklanmadan, reklamdan vs. birçok şeyden kazanacaksınız. Peki, biz burada neler tanıtabiliriz? Tanitkazan.com da kısacası her şeyi tanıtabilir ilan verebilirsiniz. Web sitemizde üç tür tanıtım bulunmaktadır. Bunlar tanıtım ekle butonunun hemen altına yer almaktadır. Firma tanıt kısmından iş yerinizi, firmanızı vb. tanıtabilirsiniz ve sizi arayanlara daha kolay ulaşabilirsiniz. Pvp sunucu tanıtımında ise Knight Online, Metin 2 gibi çevrimiçi oynanan oyunların pvp versiyonlarını tanıtma kısmıdır. Site tanıtım nedir? Site tanıtım sizlerim kurmuş olduğu siteleri bizim sitemizde tanıtmaktır ve bu sayede üst sıralara çıkmaktır. Son olarak ta kendini tanıt kısmi var peki bu nedir diye sorarsanız isçi arayanlar için Google de ilk sıralarda çıkabilmeniz ve sizlere daha kolay ulaşabilmeleri için kurulmuş bir tanıtım bölümüdür. Siz değerli kullanıcılarımız kendilerini veya özgeçmiş(CV) lirini tanıtabilirler.

Tanıt Kazan sistemi kısaca Reklam yapmak ve bu reklamdan sizlere popülarite ve hit kazandırmaktır(Backlink). Tanıt Kazanın amacı çok kitleye ulaşıp bizim bünyemizde kaydı bulunanlara kazanç sağlamaktır. Geniş bir şekilde ele alırsak siz bir tanıtım yaptığınız zaman ilk olarak incelenir. Uygun görüldüğü taktirde site yöneticilerimiz tarafından onaylandıktan sonra sistemimizde tanıtımınızın ismi,içeriği ve alandı vs. paylaşılır. Bu paylaşımda bizim referansımızla sizler daha çok tıklanacak ve Google,Bing,Yahoo,Yandex vb. arama motorlarında üst sıralara çıkacaksınız. Yani sistemin adından da anlaşılacağı üzere Tanıtıp Kazancaksınız! Sizler kazandıkça bizlerde yükseleceğiz ve sizin desteğiniz ve tanıtımlarınızla siz daha çok kazanmaya başlayacaksınız.

Tanıtım İçerikleri;
*Firma
*Web sitesi
*Serverlar ( PVP vs.)
*ve ilerleyen zamanlarda Yeni nesil ürünleriniz, Tasarımlarınız veya Özgeçmişiniz (CV) ile daha geniş bir tanıtım içeriğiyle karşınıza çıkacağız.
İlan kısmına gelecek olursak oda siz kullanıcılarımız için vermek istediğiniz ilanları üst sıralara taşımaya yardımcı olacak bir sayfadır. Burada istediğiniz herhangi bir urunu vb. ilan verebilirsiniz.

Kısacası sizde tahnitin sizde kazanın.

Desteğinizi Bekler Herkese İyi Çalışmalar Dileriz.

Tanıt Kazan | tanitkazan.com | Sende Tanıt, Sende Kazan